KOMBİ SERVİSİ

Her kullanılan eşya belirli süre sonra kesinlikle bakımı yapılması gerekmektedir. Kombi servisi, yıl içerisinde 6 ayda bir periyodik bakımını yaptığı gibi herhangi arızası meydana geldiği an yardıma koşmaktadır. Bu tarz teknoloji ürünlerini kesinlikle kendi servislerinden yararlanılmalı ve herhangi bir tamirciye yaptırılmaması gerekmektedir Çünkü arızayı gidereceği yerde daha fazla arıza verme ihtimali yüksektir.
kombi servisi

Kombi servisi dilediğiniz zaman gelerek anında sıkıntısını çözmektedir. Ayrıca yedek parça takımı işleminde bir yıl gibi garanti vererek ömrünü daha da uzatmaktadır. Kombilerin ömrünü artırmak için kesinlikle düzenli şekilde bakımı olması takip edilmelidir. Takip edilen bakım sonrasında uzun yıllar kullanımı artacak ve çalışma alanı gelişim gösterecektir.
Kombi servisi her türlü bakım, onarım, tamir ve en önemlisi montaj için hızlı şekilde kapınıza yer alacaktır. Yeni alınan kombileri servisi dışında hiçbir şekilde başka yerden yardım alınmamalıdır. Aksi takdirde montaj sırasında daha büyük sıkıntı vererek arızalanmasına sebep olunacaktır. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak talep ve isteklerinizi dile getirerek işinizi kolaylaştırmaktır.

Tagged , , , .