protherm kombi servisi

protherm kombi servisi

Protherm kombi uygun fiyat avantajı ile müşterilerin çok tercih ettiği kombilerden dir. Her ne kadar istemesek te kombi arıza yapabiliyor ve hiç beklemediğimiz bir anda masraf çıkabiliyor . protherm kombi servisi olarak sizlere 24 saat hizmet etmekteyiz bizi aramadan karar vermeyin.

protherm kombi servisi

kombi servisi olarak biz kombinizde oluşan arıza durumlarında sizlere hızlı ve garantili tamir hizmeti vermekteyiz. Bizim firma olarak rakip firmalardan farkımız uygun fiyat ve güvenilir hizmetimizdir.

Bu sayfamızda sizlere protherm kombilerde oluşan bir kaç genel arıza ve giderilmesi hakkında bilgi vermeye çalışacağım ;

İlk olarak kombi su basınç arızası yani peteklerin içinde bulunan su basıncı.

Peteklerde bulunan su basıncı eksik olması durumunda protherm kombi modeline göre arıza kodu ekranda belirir

Bu arıza kodları 

LEOPARD MODELİNDE :

F 1 ARIZA KODU yanıyor ise ilk olarak su basıncını kontrol etmeniz gerekir eğer su basıncı 1.5bar  olarak duruyor ise kombi gaz vanasının açık konumda olduğundan ve gazın kombiye geldiğinden emin olun. Kombinizi resetleyerek yani kapatıp 5 saniye bekleyerek tekrar açıp deneyebilirsiniz. kombi hala hata kodu veriyorsa sizin yapabileceğiniz bu kadar ve bizi arayarak servis talep edebilirsiniz..

LYNX MODELİ :

F 10 ARIZA KODU beliriyor ise yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi kombi basınç suyunu kombide bulunan küçük vanadan tamamlayarak kombi resetleyin ve tekrar deneyin eğer sorun devam ediyor ise bizi arayarak yardım alabilirsiniz


protherm kombi servisi | protherm kombi servisi 


Demirdöküm arıza kodları | demirdöküm kombi servisi | eca kombi servisi

Yurt tesisat kombi servisi